Ендокринологія

Ендокринні захворювання 

Ендокринні захворювання викликаються дисбалансом гормонів в організмі.

Це означає, що одна з ендокринних залоз виробляє або занадто багато, або занадто мало гормонів. Коли собака старіє шансів що, який із залоз починає працювати неправильно, ставати більше

Дисбаланс гормонів негативно позначається на всіх системах органів тварини, тому важливо помітити перші ознаки таких розладів якомога раніше❗️

Визначте симптоми ендокринних захворювань

Ваш собака лисіє?
Проблеми зі шкірою можуть бути причиною не тільки алергією та паразитарними інвазіями, але також може свідчити про захворювання щитовидної залози надниркових залоз або гіпофіза.

Ви помітили, що вага вашого вихованця різко змінилася? втрати. Також зайва вага може свідчити про розлад функції надниркових залоз, а недостатня про проблеми підшлункової залози.

Вихованець став менш активним, ніж раніше?
Можливо безліч захворювань можуть призводити до зниження активності. Але серед них також захворювання підшлункової залози, надниркових залоз, щитовидної залози

Ваш вихованець багато п’є, став частіше мочитися?
Посилена спрага та підвищене сечовипускання важливий симптом який найчастіше свідчить про грізні захворювання як ендокринних органів так і інші серйозні патології. Якщо ви помітили ці ознаки у вашого вихованця, не затягуйте візит до ветеринара.

Як підготуватися до відвідування ветеринара.

Намагайтеся надати ветеринару якомога більше інформації про те, як довго триває стан, які перенесені захворювання раніше були у вашого вихованця, чи змінювалося щось у харчуванні. Якщо ваша тварина побільшало пити постарайтеся заміряти скільки мл випиває ваш вихованець, ця інформація може бути вкрай корисною. Якщо сеча змінила колір, зробіть фотографію пелюшки або відберіть сечу в прозору ємність.

Діагностика
Діагностика ендокринних патологій зазвичай витратна і трудомістка і вимагає не тільки визначення рівня гормонів, але також і оцінки функцій інших внутрішніх органів. Оскільки ендокринні патології можуть протікати в комплексі з іншими захворюваннями, це може вимагати додаткової діагностики ще й у цьому напрямку.

Лікування
Незважаючи на те, що більшість ендокринних патологій потребують довічної терапії, їх лікування може призводити до багаторазового поліпшення якості життя вашого вихованця і збільшення його терміну.

У #CentrVet веде прийом лікар-ендокринолог😉 Для отримання консультації та запису на прийом

✍️ в Директ

📲057 784 84 70
📲063 241 84 51
📲095 621 04 84
&#x1 ;068 809 67 57