Екзотичні тварини

Прийом екзотичних тварин у Харкові

Організми екзотичних тварин істотно відрізняються від великих домашніх тварин — собак і кішок, тому лікування щурів, мишей, морських свинок, шишншил, хом’яків, а також кроликів, куньих та екзотів, рептилій та черепах повинен проводити тільки лікар-екзотолог

Завдяки вузькопрофільним знанням тонкощів устрою організму у таких тварин вдається швидше поставити вірний діагноз, а потім призначити правильну схему лікування тварини

Клініка Центр Клінічної Ветеринарії веде прийом кроликів, шиншил, морських свинок, хом’яків, щурів, птахів і не тільки.

Коли потрібен прийом спеціаліста

Щоб не пропустити захворювання, що розвивається, господареві обов’язково знати особливості та звички свого вихованця. Майже всі зміни, особливо різкі, найчастіше вказують на збій у роботі систем організму. Зверніть увагу на такі загальні симптоми:

• Розлади живлення — відмова від їжі, блювання, запор чи пронос. Це можуть бути як ознаки хвороб шлунково-кишкового тракту, так і інших проблем.
• Зміни у поведінці — агресія, млявість або пригнічення вказують на те, що вихованець відчуває біль чи незручності.
• Погіршення зовнішнього вигляду — шкіри, вовни, стану лап, очей та порожнини рота.

Визначити, на що вказує та чи інша ознака, може лише ветеринар. Самолікування тварин, особливо екзотичних, може завдати великої шкоди їхньому здоров’ю.

Щоб забезпечити своєму вихованцю спокійне та радісне життя потрібно вчасно почати стежити за його здоров’ям та своєчасно звертатися до компетентного фахівця.

У нашій клініці ведеться прийом гризунів та екзотичних тварин у екзовідділенні за адресою пр. Гагаріна 152

Під час прийому ветеринарний фахівець надасть вашому вихованцю кваліфіковану медичну допомогу та проконсультує з приводу утримання та догляду.

Для запису на прийом до екзовідділення Центру клінічної ветеринарії зателефонуйте

📲057 784 84 70
📲063 241 84 51
📲095 621 04 84
📲068 809 67 57