Кастрація / Стерилізація

Кастрація та стерилізація тварин

Кастрація та стерилізація

Підлоговий інстинкт у тварин закладений природою, проте в домашніх умовах більшості не потрібно регулярно отримувати потомство. При цьому потреба нікуди не йде і призводить до зміни поведінки тварини: у певні періоди вихованець стає неспокійним, агресивним, погано слухається власника, тікає та бродяжить, мітить територію, псує речі та майно власника.

Ветеринарна клініка у Харкові Центр Клінічної Ветеринарії надає послугу з кастрації/стерилізації ваших домашніх тварин.

Що потрібно про це знати?

ЧИМ ДОПОМАГАЄ СТЕРИЛІЗАЦІЯ (КАСТРАЦІЯ)?
• Припиняє функцію відтворення;
• Купує небажані ознаки статевої поведінки;
• Скорочує травматизм та бродяжництво;
• Виступає профілактикою розвитку запальних та онкологічних захворювань статевої системи;
• Стерилізація самок до настання статевого циклу запобігає розвитку пухлин молочних залоз;
• Збільшує тривалість життя тварин, кастрованих або стерилізованих у ранньому віці;
• Стерилізовані (кастровані) тварини орієнтовані на власника, є добрими компаньйонами.

Лікарі Центру Клінічної ветеринарії рекомендують проводити стерилізацію сук ДО першої тічки. Оптимальним віком вважається 6-7 місяців.

Ендоскопічна стерилізація.

У @centr_vet ми проводимо кастрацію двома методами – стандартним та ендоскопічним.

Якщо порівняти стандартну процедуру кастрації кішок та собак з ендоскопічною, ми побачимо наступні переваги ендоскопічної методики:

➡️Низька травматичність. Ендоскопічна стерилізація — це сучасний метод, у якому видалення яєчників проводиться спеціальними маніпуляторами через кілька незначних проколів черевної стінки розміром лише 5 мм, тобто. пошкодження тканин – мінімальне.
➡️Скорочення термінів реабілітації. Оскільки ендоскопічна стерилізація малотравматична, слабко виражений больовий синдром. Післяопераційний період проходить дуже легко – більшість тварин вже через добу ведуть звичайний спосіб життя. Відсутність рубців і шрамів. Два проколи на передній черевній стінці швидко гояться, не залишаючи слідів.
➡️Низька ймовірність інфікування. Завдяки тому, що хірург не має прямого контакту з органами черевної порожнини, ймовірність занесення інфекції як під час операції, так і післяопераційний період, практично дорівнює нулю.
➡️Можливість ранньої діагностики. При ендоскопічній стерилізації можна побачити патології внутрішніх органів, зміни у яких клінічно ще виявилися.
➡️ Тварина менше часу перебуває в наркозі за рахунок швидшої техніки операції та передачі з камери ендоскопа на монітор у реальному часі

❗️Тепер трохи про протипоказання❗️

Як і будь-яке хірургічне втручання, ендоскопічна стерилізація має ті самі основні протипоказання, що й звичайна.

🔴Вагітність. У цей час не можна проводити операцію, крім крайніх випадків, коли є медичні показання видалення матки.
🔴Захворювання серця. Важливо знати, у деяких тварин є породна схильність до патологій серця, це: мейн-куни, британські кішки та деякі інші породи. Для виявлення можливих проблем проводиться кардіологічне обстеження.
🔴Гострі запальні процеси.
🔴Захворювання внутрішніх органів

🔬 Діагностичні дослідження перед проведенням ендоскопічної кастрації включає ті ж самі методи обстеження, що й перед проведенням звичайної кастрації кішок і собак:
🔸Біохімічний та клінічний аналізи крові;
🔸Кардіологічне обстеження.
🔸Консультація анестезіолога

Наша клініка обладнана всім необхідним обладнанням для проведення подібних операцій. Хірургічна команда #centrvet_team складається з: анестезіолога, хірурга та асистента хірурга. Вона забезпечить безпеку та безболісність процедури. А лікар ОРИТ спокійний вихід після анестезії та докладне пояснення для власника під час виписки додому.

Для проведення стерилізації/кастрації вашої тварини у Центрі Клінічної Ветеринарії у Харкові зателефонуйте

📲(063)241 84 51

📲(095)621 04 84

📲(096)344 52 76