Диспансеризація

Диспансеризація тварин

Диспансеризація тварин

Диспансеризацію тварин проводять зазвичай навесні чи восени. Для власників дрібних домашніх тварин – собак і кішок – диспансеризацію найзручніше поєднати зі щорічною вакцинацією. Бажано провести профілактичне обстеження тварин перед в’язкою.

На відміну від людей, тварини не можуть сказати нам, якщо щось змінилося, що робить інформацію від власників та фізичний огляд ще більш важливим для виявлення проблем. Протягом всього свого життя, тварини ростуть швидше, ніж люди, так що фізичні зміни, які можуть виникати протягом 4-5 років у людині, щоб стало помітно, можуть відбутися протягом 1-2 років у собаки чи кішки.

Часто, навіть якщо клієнт каже, що тварина почувається добре, ветеринарний лікар може помітити тонкі зміни, які можуть легко пропустити люди, які бачать тварину щодня. Ми часто знаходимо проблеми вух та шкіри, розвиток серцево-судинних захворювань, захворювань зубів та інше під час диспансеризації. Всі ці проблеми найкраще вирішувати на ранній стадії захворювання, а не чекати, поки комфорт вихованця не стане під загрозою.

Ветеринарна клініка в Харкові Центр Клінічної Ветеринарії надає послугу диспансеризації ваших домашніх тварин.

Диспансеризація кішок і собак включає:
• загальний клінічний огляд тварини,
• проведення ультразвукового дослідження черевної порожнини (для визначення морфологічних змін основних органів),
• проведення рентгенологічного дослідження грудної порожнини, загального клінічного дослідження крові (для визначення запальних та алергічних),
• біохімічне дослідження крові (для визначення функціональної активності основних внутрішніх органів (печінка, підшлункова залоза, нирки і т.д.), загальний клінічний аналіз крові, загальний аналіз сечі (для виявлення захворювань сечостатевої системи та ранньої стадії розвитку сечокам’яної хвороби).

Всі кішки та собаки віком від 5-6 років особливо потребують проведення регулярної диспансеризації. Ця необхідність обумовлена ​​тим, що ця вікова категорія тварин більшою мірою схильна до факторів навколишнього середовища та багатьох захворювань серцево-судинної системи, панкреатитів, гепатитів, а також ниркової недостатності мають хронічний перебіг без прояву класичних симптомів.

Для проведення диспансеризації вашої тварини у Центрі Клінічної Ветеринарії у Харкові зателефонуйте

📲(063)241 84 51

📲(095)621 04 84

📲(096)344 52 76