Передопераційне обстеження

Оформлення титрів антитіл до сказу
Передопераційне обстеження

УЗД серця і біохімічний і клінічний аналіз крові входять у протокол преопераційного обстеження тварини.

Для чого потрібен біохімічний аналіз крові?

Метою препаратів для наркозу є центральна нервова система. Їхня мета приспати її пильність і уможливити проведення оперативного втручання.

За допомогою біохімічного аналізу крові, який Ви можете здати в нашій ветеринарній клініці, ветеринарний лікар має можливість оцінити роботу нирок і печінки, що допоможе йому оцінити ступінь ризику при застосуванні наркозу конкретно для Вашого вихованця. Або ж підібрати відповідні дози препаратів, якщо оперативне втручання необхідне для порятунку життя тварини, а якась із систем органів не повністю справляється зі своїми функціями.

Для чого потрібен клінічний аналіз крові?

Життя цілого організму залежить від роботи клітин, з яких він складається.
За допомогою клінічного аналізу крові можна визначити кількість гемоглобіну та еритроцитів у крові, а отже скоригувати недолік переливанням крові до операції або додатковою інгаляцією чистого кисню під час операції якщо це буде необхідно.

Для чого необхідне ультразвукове дослідження серця?

УЗ дозволяє оцінити скорочувальну здатність серцевого м’яза від якої залежить на скільки добре будуть забезпечені клітини киснем в умовах наркозу, адже більшість препаратів для анестезії викликають зниження скоротливості міокарда. Тварини, що мають знижену скорочувальну здатність міокарда, потребують застосування спеціальних препаратів, які знижують пригнічуючий вплив анестетиків на серце.

Для отримання консультації та запису на прийом

📲057 784 84 70
📲063 241 84 51
📲095 621 04 84
📲068 809 67 57