Кастрація та стерилізація

Стерилізація кішки

Всі звикли до слова стерилізація кішки. Але насправді правильніше говорити – кастрація або овариогістеректомія. У кішок видаляються повністю яєчники та матка, а не лігується, як у людській медицині.

Оптимальний вік для кастрації кота.

Необхідно провести цю операцію до першої тічки. Це важливо, оскільки знижує ризик виникнення пухлин молочних залоз у старшому віці практично на 80%.
Є міфи, що потрібно, щоб кішка хоч раз народила для здоров’я. Це науково доведена неправда. Якщо ви не плануєте брати участь у розведенні. То для здоров’я вашої кішки – краще провести кастрацію.

Кастрація буває
– хімічна- тимчасова на термін близько року, використовується спеціальний чіп Супрелорин, який вводиться тварині під шкіру.
– хірургічна- порожнинна операція з видалення яєчників та матки

У Центрветі дана операція проводиться під газовим наркозом із застосуванням епідуральної анестезії.

Кастрація кота в Центрі Клінічної Ветеринарії

Кастрація котів проводиться, щоб усунути статеву поведінку у тварини, агресивність, зайву вокалізації та мітку території.

Вартість кастрації складає 500 грн.
У вартість входить:

  1. Загальне клінічне обстеження тварини та консультація
  2. Проведення кастрації
  3. Ін’єкція пролонгованого антибіотика

Під час огляду лікар оцінить загальний стан вашого кота, стан шкіри, видимих ​​слизових оболонок, лімфовузлів. Виміряє температуру. Проведе аускультацію серця та легень.
Якщо не буде виявлено протипоказань, проводиться кастрація та консультація щодо подальшого догляду за твариною.

Перед процедурою ми рекомендуємо провести узі серця, щоб знизити анестезіологічні ризики. Оскільки коти мають схильність до гіпертрофічної кардіоміопатії. На УЗД будуть проведені проміри серця, оцінка скорочувальної здатності. На підставі цього дослідження лікар зможе з упевненістю дати вам рекомендації щодо анестезії.