Загальний аналіз сечі

Загальний аналіз сечі включає оцінку фізико-хімічних характеристик сечі та мікроскопію осаду. Дане дослідження дозволяє оцінити функцію нирок та інших внутрішніх органів, а також виявити запальний процес у сечових шляхах. Разом із загальним клінічним аналізом крові результати цього дослідження здатні досить багато розповісти про процеси, що відбуваються в організмі та, головне, вказати напрямок подальшого діагностичного пошуку.

Показання до призначення аналізу:

– захворювання сечовидільної системи;
– підозри на цукровий діабет;
– Оцінка токсичного стану організму;
– Оцінка перебігу захворювання;
– Контроль розвитку ускладнень та ефективності проведеного лікування.

Досліджуваний матеріал: Сечу можуть збирати власники при сечовипусканні тварини. Сечу тхорів можна зібрати з лотка, який попередньо чисто вимитий і ошпарений окропом. Сечу збирають у чисту суху стерильну скляну банку чи стерильні шприци. Для цих цілей можна використовувати спеціальні стерильні пластикові контейнери, які продаються в аптеці. Також сечу може отримати ветеринарний лікар під час постановки сечового катетера або методом цистоцентезу.

Умови зберігання та доставки: Якщо неможливо доставити сечу в лабораторію протягом 30 хвилин, її слід охолодити до 4С і протягом 3 годин доставити в лабораторію