Ортопедія

Травматологія та ортопедія

Травматичні ушкодження (переломи, вивихи) у тхорів – досить часте явище. Причини виникнення травм у домашніх тварин найрізноманітніші – від нещасних випадків до безглуздих випадковостей, які можуть призвести до важких наслідків. Однією з обов’язкових умов успішного лікування травм у домашніх тварин є точна діагностика, для виконання якої лікарі ветеринарної клініки ЦентрВет використовують рентгенографію, комп’ютерну та магнітно-резонансну томографію, ультразвукові методи досліджень.

Ортопедія

Метод діагностики, що використовується лікарями, залежить від складності ушкодження та локалізації травми. Завдяки багаторічному досвіду роботи, ретельно підібраній методиці оперативного втручання та післяопераційного спостереження, лікарі ЦентрВет успішно справляються з тяжкими травмами хребта, всілякими моно-, та поліпереломами, проводять реанімацію пацієнтів з тяжкими травматичними пошкодженнями та надають допомогу при захворюваннях опорно-рухового апарату.

Складність травматичного ушкодження які завжди можна оцінити візуально. Незначна травма на перевірку може виявитись тяжким порушенням функції організму, що потребує ретельного лікування. Якщо Ваш вихованець отримав травму (автоаварія, падіння з висоти, затискання дверима тощо), необхідно максимально акуратно перевезти його до ветеринарної клініки.