Кастрація та стерилізація

Стерилізація тхорів – єдине гуманне рішення для збереження їхнього здоров’я та життя

Стерилізація тхрів на краще впливає і їх поведінка. Вони стають спокійнішими, добрішими і поступливішими. Самці не мітять територію, перестають виснажувати нестерпний запах, кусатися і бути агресивними. Самки не страждають до втрати сил. Одним словом, стерилізація тхрів вирішує багато проблем.

Коли слід стерилізувати тхорів?

Статева зрілість у самки настає у 6-7 місяців, бажано провести стерилізацію до настання першої течки у 6 місяців, або відразу після першої течки, протягом 1-3 тижнів від початку течки.

Дехто вважає, що самку потрібно стерилізувати хоча б після перших пологів. Ця помилка, численні дослідження показали, що тварини, стерилізовані до принесення потомства живуть довше і зберігають своє здоров’я на багато років, менш схильні до утворення пухлин молочних залоз та інших розладів статевої системи, ніж ті тварини, які були кастровані пізніше вже після пологів.

Стерилізація буває: хірургічна та медикаментозна. Хірургічна кастрація проводиться шляхом видалення репродуктивних органів тварин. Через особливості будови організму та утримання в домашніх тхорів, даний метод вважається не кращим (існують ризики розвитку гіперадренокортицизму тхрів).

Стерилізація тхорів може бути медикаментозною за допомогою спеціальних гормональних препаратів. У ЦентрВет проводиться кастрація за допомогою препарату Супрелоріна. Цей метод вважається кастрації є кращим для тхорів.